ÖMER POYRAZ HAKKINDA

Beklentilerinizi yükseltin.

Yola çıktığımızda bilgimiz, mesleki tecrübemiz ve uygulama yeteneğimiz bizimleydi. Daha da geliştik, ekibimizi büyüttük. Süreçte hep aynı adresteydik ve hizmet vermeye devam ediyoruz.
Hizmet şeklimizi alışılmış kalıplarla hiç sınırlandırmadık. Binek araçlar dışında 4x4 ve SUV sınıfındaki farklı donanımdaki araçlar da iş tanımımız kapsamımızda. 
Güçlü altyapımız ve finans anlayışımız sayesinde her marka-ölçüde lastiği stoklarımızda bulunduruyor, arabanıza ve sürüş özelliklerinize en uygun performans lastikleri konusunda da kendimize son derece güveniyoruz.

Çok yönlü, çok bileşenli bir sektör olduğunun farkında olarak, aracınızla ilgili her konuyu önemsiyoruz. Yani aracınızın değerini biliyor ve “Yolunuzu sağlama alıyoruz!”
Otomotiv sektöründe, Euromaster bayiliği ve Michelin sertifikalı bayiliği gibi aracınıza değer katacak öncü bir çok markayla bayi kapsamında çalışıyoruz. 

Gücümüzü sadece ustalığımızdan değil, siz kıymetli araç sahiplerinin görüş ve memnuniyetlerinden de alıyoruz. Daha sonra tekrar bizi tercih edeceğinizi bilmek ise işimize anlam katıyor. 

Standartların ötesinde.. 2015’ten beri